SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
249 000 €
(2 830 € / m²)
Prodaja
3
1
88 m²
Residence Via Domitia, Cabestany

spalnica3
površina88 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Réf: J1091 - VOTRE FUTURE RESIDENCE LA PINEA A CABESTANY APPARTEMENT NEUF AU COEUR DU VILLAGE EN EXCLUSIVITE Découvrez nos appartements avec un emplac...

Ostalo
Starost oglasa: 135 dni
Posodobljeno: 59 dni

Lokacija

Residence Via Domitia, Cabestany
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

l'Adresse Cabestany - l'Adresse Cabestany

Podobni oglasi