SUPA24
Dnevna soba; razgled, lesena tla, naravna svetloba, sodoben slog
Dnevna soba
Kuhinja; kuhinjski aparati, naravna svetloba, sodoben slog
498 000 €
(7 014 € / m²)
Prodaja
3
1
71 m²
Rue de la Ferme, Buc

spalnica3
površina71 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Exclusivité : A Buc, proche de la gare de Versailles Chantiers. Gros coup de cœur pour ce très bel appartement lumineux puisque traversant est-ouest, ...

Ostalo
Starost oglasa: 76 dni
Posodobljeno: 13 dni

Lokacija

Rue de la Ferme, Buc
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Cama Immobilier

Podobni oglasi