SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
142 000 €
(3 087 € / m²)
Prodaja
2
1
46 m²
Rue de la Gare, Brunoy

spalnica2
površina46 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Alexandra Tricoire vous propose: Appartement Chaleureux avec Balcon - Idéalement Situé à BrunoyVous recherchez un appartement confortable...

Ostalo
Starost oglasa: 4 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Rue de la Gare, Brunoy
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi