SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
279 000 €
(2 607 € / m²)
Prodaja
5
1
107 m²
Rue Eugène Guillemin, Bron

spalnica5
površina107 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Laissez-vous séduire par ce magnifique appartement de 107 m², idéalement situé au 4ème et dernier étage d'une résidence moderne avec ascenseur à Bron....

Plinsko ogrevanje
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Rue Eugène Guillemin, Bron
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ZEFIR IMMOBILIER

Podobni oglasi