SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
164 500 €
(4 329 € / m²)
Prodaja
2
1
38 m²
Rue du Marché, Brie-Comte-Robert

spalnica2
površina38 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Clara Faisant vous propose: Proche des commerces, venez découvrir ce T2 composé d'une entrée ouverte sur le séjour et la cuisine aménagée...

Ostalo
Starost oglasa: 29 dni
Posodobljeno: 11 dni

Lokacija

Rue du Marché, Brie-Comte-Robert
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi