SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
247 000 €
(2 266 € / m²)
Prodaja
6+
1
109 m²
Rue Marcel Sembat, Brest

spalnica6+
površina109 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

iad France - Céline Royer vous propose: Brest – Secteur Kérinou - Rare sur le marché – Appartement duplex T6 avec terrasse de 40 m² et vue mer panoram...

Ostalo
Starost oglasa: 53 dni
Posodobljeno: 53 dni

Lokacija

Rue Marcel Sembat, Brest
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi