SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
174 000 €
(2 719 € / m²)
Prodaja
3
1
64 m²
Rue de la Source, Bouillargues

spalnica3
površina64 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

iad France - Martine Tiberino-Champ vous propose: Dans une copropriété appartement en rez de jardin comprenant séjour avec coin cuisine, deux chambres...

Ostalo
Starost oglasa: 49 dni
Posodobljeno: 49 dni

Lokacija

Rue de la Source, Bouillargues
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi