SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
362 000 €
(5 934 € / m²)
Prodaja
3
1
61 m²
Place Gambetta, Bormes-les-Mimosas

spalnica3
površina61 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

iad France - Sarah Rozière (06 99 86 19 42) vous propose : Appartement T3 avec terrasse à Bormes-les-Mimosas.Située chemin du Content, au cOEur d’un e...

Ostalo
Starost oglasa: 69 dni
Posodobljeno: 69 dni

Lokacija

Place Gambetta, Bormes-les-Mimosas
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi