SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
585 000 €
(4 179 € / m²)
Prodaja
4
1
140 m²
U Corsu, Borgo

spalnica4
površina140 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

iad France - Nicolas Orsini vous propose: Opportunité Unique - Superbe Appartement en attique de 140m² avec 3 Chambres et 2 Terrasses à BorgoLaissez-v...

Ostalo
Starost oglasa: 72 dni
Posodobljeno: 72 dni

Lokacija

U Corsu, Borgo
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi