SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
120 000 €
(6 316 € / m²)
Prodaja
1
1
19 m²
Cours du Maréchal Juin, Bordeaux

spalnica1
površina19 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

LA CLE DU PATRIMOINE vous propose ce logement situé au rez de chaussée d'une résidence sécurisée et bien entretenue. L'emplacement est idéal : à quelq...

Električno
Starost oglasa: 491 dni
Posodobljeno: 491 dni

Lokacija

Cours du Maréchal Juin, Bordeaux
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

La Cle Du Patrimoine

Podobni oglasi