SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
450 000 €
(6 618 € / m²)
Prodaja
3
1
68 m²
Impasse Saint-Amand, Bordeaux

spalnica3
površina68 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Nadege Rieu vous propose: Idéalement situé à proximité immédiate du Parc Bordelais, découvrez ce superbe appartement T3 traversant neuf a...

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Impasse Saint-Amand, Bordeaux
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi