SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
233 200 €
(2 810 € / m²)
Prodaja
3
1
83 m²
Impasse Saint-Amand, Bordeaux

spalnica3
površina83 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

EXCLUSIF BORDEAUX CAUDERAN MONTSEJOUR - RUE POUJEAU- A 10 mn à pied du centre ville de Caudéran, de ses commerces, sa vie de quartier et à proximité i...

Plinsko ogrevanje
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Impasse Saint-Amand, Bordeaux
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

l'Adresse Bordeaux et Gradignan - l'Adresse Bordeaux

Podobni oglasi