SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
580 000 €
(4 394 € / m²)
Prodaja
5
1
132 m²
Impasse Saint-Amand, Bordeaux

spalnica5
površina132 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Céline DUMAS vous propose: BORDEAUX CAUDÉRAN – Quartier des Orangers – Rare : Appartement spacieux de 133m², très lumineux avec des baies...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Impasse Saint-Amand, Bordeaux
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi