SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
884 000 €
(5 595 € / m²)
Prodaja
6+
1
158 m²
Cours du Maréchal Juin, Bordeaux

spalnica6+
površina158 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Bordeaux Quartier entre Musée d'Aquitaine et Palais de Justice À deux pas du prestigieux Musée d'Aquitaine et du Palais de Justice, au cœur du centr...

Plinsko ogrevanje
Starost oglasa: 10 dni
Posodobljeno: 9 dni

Lokacija

Cours du Maréchal Juin, Bordeaux
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Transaction

Podobni oglasi