SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
260 000 €
(3 562 € / m²)
Prodaja
3
1
73 m²
Rue de Nantes, Bordeaux

spalnica3
površina73 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Marie-Lucie Ledain vous propose: T3 lumineux avec balcon – emplacement idéal proche RaveziesÀ deux pas de la place Ravezies, rue Robert C...

Ostalo
Starost oglasa: 32 dni
Posodobljeno: 32 dni

Lokacija

Rue de Nantes, Bordeaux
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi