SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
117 000 €
(5 087 € / m²)
Prodaja
1
1
23 m²
Cours du Maréchal Juin, Bordeaux

spalnica1
površina23 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Paul Vingrief vous propose: BORDEAUX HYPER-CENTRE : Coup de cOEur assuré ! Découvrez ce studio lumineux et optimisé de 23m² niché au cOEu...

Ostalo
Starost oglasa: 34 dni
Posodobljeno: 8 dni

Lokacija

Cours du Maréchal Juin, Bordeaux
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi