SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
282 000 €
(5 640 € / m²)
Prodaja
2
1
50 m²
Cours du Maréchal Juin, Bordeaux

spalnica2
površina50 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - James Nisbet vous propose: Sublime Duplex Rénové avec Mezzanine au Quartier Saint Bruno-Saint Victor.Découvrez ce magnifique duplex de 50...

Ostalo
Starost oglasa: 37 dni
Posodobljeno: 11 dni

Lokacija

Cours du Maréchal Juin, Bordeaux
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi