SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
525 000 €
(4 861 € / m²)
Prodaja
4
1
108 m²
Cours du Maréchal Juin, Bordeaux

spalnica4
površina108 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Julien Bouzout vous propose: Proche Place Gambetta - Emplacement idéal pour cet appartement situé au deuxième étage d'une petite copropr...

Ostalo
Starost oglasa: 53 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Cours du Maréchal Juin, Bordeaux
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi