SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
469 000 €
(5 518 € / m²)
Prodaja
3
1
85 m²
Cours du Maréchal Juin, Bordeaux

spalnica3
površina85 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Nancy Douchet vous propose: Idéalement situé dans le quartier très prisé de Saint-Seurin, à proximité immédiate de la Place des Martyres ...

Ostalo
Starost oglasa: 52 dni
Posodobljeno: 52 dni

Lokacija

Cours du Maréchal Juin, Bordeaux
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi