SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
690 000 €
(4 964 € / m²)
Prodaja
4
1
139 m²
Cours du Maréchal Juin, Bordeaux

spalnica4
površina139 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Nadege Rieu vous propose: Bordeaux – Quartier Saint-Augustin | Appartement de standing avec patio – 139 m²Au cOEur du très recherché quar...

Ostalo
Starost oglasa: 56 dni
Posodobljeno: 37 dni

Lokacija

Cours du Maréchal Juin, Bordeaux
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi