SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
170 000 €
(4 722 € / m²)
Prodaja
2
1
36 m²
Cours du Maréchal Juin, Bordeaux

spalnica2
površina36 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Quentin Pelletane vous propose: Quentin Pelletane vous présente à la vente ce bel appartement situé dans le quartier de Saint-Bruno à Bor...

Ostalo
Starost oglasa: 118 dni
Posodobljeno: 62 dni

Lokacija

Cours du Maréchal Juin, Bordeaux
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi