SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Kuhinja; kuhinjski aparati, lesena tla, naravna svetloba, sodoben slog, po prenovi
1 300 000 €
(5 963 € / m²)
Prodaja
5
2+
218 m²
Cours du Maréchal Juin, Bordeaux

spalnica5
površina218 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Coldwell Banker is pleased to present this superb apartment ideally located at the foot of Bordeaux’s Jardin Public, within immediate proximity to sho...

Ostalo
Starost oglasa: 137 dni
Posodobljeno: 102 dni

Lokacija

Cours du Maréchal Juin, Bordeaux
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IMMOBA REALTY

Podobni oglasi