SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
399 000 €
(5 320 € / m²)
Prodaja
3
2+
75 m²
Cours du Maréchal Juin, Bordeaux

spalnica3
površina75 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Exclusivité CABINET BEDIN - Appartement dans bel hôtel particulier. Découvrez ce très bel appartement, au dernier étage d’un somptueux hôtel particuli...

Ostalo
Starost oglasa: 146 dni
Posodobljeno: 31 dni

Lokacija

Cours du Maréchal Juin, Bordeaux
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

S.A.S. CABINET BEDIN

Podobni oglasi