SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
525 000 €
(6 563 € / m²)
Prodaja
2
1
80 m²
Cours du Maréchal Juin, Bordeaux

spalnica2
površina80 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Exclusivité CABINET BEDIN - Jardin Public : Appartement avec extérieur. Au cœur d’un environnement recherché, à proximité immédiate du Jardin Public, ...

Ostalo
Starost oglasa: 231 dni
Posodobljeno: 17 dni

Lokacija

Cours du Maréchal Juin, Bordeaux
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

S.A.S. CABINET BEDIN

Podobni oglasi