SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
178 000 €
(4 140 € / m²)
Prodaja
2
1
43 m²
Cours du Maréchal Juin, Bordeaux

spalnica2
površina43 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Sylvie Lescos vous propose: Appartement 2 pièces de 43m² au cOEur de Bordeaux au 2ème étage et dernier étage d'un immeuble en pierre, au ...

Ostalo
Starost oglasa: 280 dni
Posodobljeno: 37 dni

Lokacija

Cours du Maréchal Juin, Bordeaux
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi