SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
207 000 €
(3 234 € / m²)
Prodaja
3
1
64 m²
Sentier du Clos Malon, Bonnelles

spalnica3
površina64 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Georges Valady vous propose: Appartement 3 pièces d’environ 64 m²Situé à Bonnelles, dans un charmant ancien corps de ferme, découvrez cet...

Ostalo
Starost oglasa: 58 dni
Posodobljeno: 53 dni

Lokacija

Sentier du Clos Malon, Bonnelles
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi