SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
328 900 €
(4 060 € / m²)
Prodaja
5
1
81 m²
Avenue du Général Leclerc, Boissy-Saint-Léger

spalnica5
površina81 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Mathieu Modeste vous propose:

Ostalo
Starost oglasa: 4 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Avenue du Général Leclerc, Boissy-Saint-Léger
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi