SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
349 000 €
(3 921 € / m²)
Prodaja
6+
1
89 m²
Avenue du Général Leclerc, Boissy-Saint-Léger

spalnica6+
površina89 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Patricia Modeste vous propose: Vous recherchez un investissement rentable, déjà exploité et générant des revenus immédiats ?Découvrez cet...

Ostalo
Starost oglasa: 4 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Avenue du Général Leclerc, Boissy-Saint-Léger
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi