SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
350 000 €
(3 500 € / m²)
Prodaja
5
1
100 m²
Promenade Django Reinhardt, Bobigny

spalnica5
površina100 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Découvrez ce superbe appartement de 100 m², niché au premier étage d'une résidence privée à Bobigny. Conçu pour accueillir une famille, ce bien offre ...

Plinsko ogrevanje
Starost oglasa: 4 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Promenade Django Reinhardt, Bobigny
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ZEFIR IMMOBILIER

Podobni oglasi