SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
149 000 €
(2 159 € / m²)
Prodaja
3
1
69 m²
Route de Bayonne, Billère

spalnica3
površina69 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Sonia Di Liddo vous propose: Au cOEur de Billère, locataires en place superbe appartement T3 lumineux avec garage et cave. Cet appartemen...

Ostalo
Starost oglasa: 4 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Route de Bayonne, Billère
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi