SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 495 000 €
(11 412 € / m²)
Prodaja
4
1
131 m²
Avenue Édouard VII, Biarritz

spalnica4
površina131 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

COUP DE COEUR - LA PROMESSE vous présente, à quelques minutes à pieds des Halles, à immédiate proximité de la rue Gambetta et du mythique spot de surf...

Ostalo
Starost oglasa: 4 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Avenue Édouard VII, Biarritz
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

AGENCES DE FRANCE

Podobni oglasi