SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 310 000 €
(9 225 € / m²)
Prodaja
5
1
142 m²
Avenue Édouard VII, Biarritz

spalnica5
površina142 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

A quelques pas de la plage et du centre de Biarritz, cet appartement de 142,69 m2 Loi Carrez séduit par son cachet, son apercu océan et la générosité ...

Plinsko ogrevanje
Starost oglasa: 25 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Avenue Édouard VII, Biarritz
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Selection Habitat - SELECTION OCEAN BIARRITZ

Podobni oglasi