SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
499 000 €
(11 881 € / m²)
Prodaja
2
1
42 m²
Avenue Édouard VII, Biarritz

spalnica2
površina42 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Gaëlle Ferrand Grout vous propose: Appartement de charme dans résidence début XXe en front de mer -Dans le quartier prisé de Bibi Beauriv...

Ostalo
Starost oglasa: 35 dni
Posodobljeno: 35 dni

Lokacija

Avenue Édouard VII, Biarritz
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi