SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
275 000 €
(7 237 € / m²)
Prodaja
3
1
38 m²
Avenue Édouard VII, Biarritz

spalnica3
površina38 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Sabrina Duhart vous propose: BIARRITZ AGUILÉRA Quartier Aguiléra à Biarritz, découvrez ce ravissant duplex 3 pièces situé au deuxième e...

Ostalo
Starost oglasa: 70 dni
Posodobljeno: 70 dni

Lokacija

Avenue Édouard VII, Biarritz
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi