SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
475 000 €
(6 786 € / m²)
Prodaja
3
1
70 m²
Place Beaurivage, Biarritz

spalnica3
površina70 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

EXCLUSIVITY: BIARRITZ Bibi Beaurivage, T3 apartment +/- 70 m² in good condition, on the 1st floor of a small residence with elevator, in a quiet area....

Ostalo
Starost oglasa: 348 dni
Posodobljeno: 308 dni

Lokacija

Place Beaurivage, Biarritz
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

PRESTIGE BY ARTHURIMMO.COM BIARRITZ

Podobni oglasi