SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
265 000 €
(2 912 € / m²)
Prodaja
4
1
91 m²
Rue Maurice Berteaux, Bezons

spalnica4
površina91 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Jérémy Joublin vous propose: Idéalement situé à Bezons, venez découvrir ce charmant APPARTEMENT familial de 4 pièces. Proche du Tramway T...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

Ločena kuhinjaLočeni wcNadstropjeKadTuš kabina

Ostalo
Starost oglasa: 132 dni
Posodobljeno: 74 dni

Lokacija

Rue Maurice Berteaux, Bezons
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi