SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
190 000 €
(1 827 € / m²)
Prodaja
5
1
104 m²
Grand'Rue, Bettendorf

spalnica5
površina104 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

A Bettendorf, à quelques minutes de Hirsingue, dans un batiment comprenant 2 logements, découvrez ce magnifique appartement en triplex, d'une surface ...

Plinsko ogrevanje
Starost oglasa: 348 dni
Posodobljeno: 348 dni

Lokacija

Grand'Rue, Bettendorf
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Robischung Immobilier

Podobni oglasi