SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
73 500 €
(955 € / m²)
Prodaja
4
1
77 m²
Grande Rue, Besançon

spalnica4
površina77 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

VENTE EN VIAGER OCCUPÉ APPARTEMENT 77 m2 AVEC GARAGE ET CAVE Philippe ROBERT / IDLR Besançon vous propose d'Investir dans la pierre avec cette oppor...

Plinsko ogrevanje
Starost oglasa: 33 dni
Posodobljeno: 33 dni

Lokacija

Grande Rue, Besançon
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Philippe ROBERT

Podobni oglasi