SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
625 000 €
(2 281 € / m²)
Prodaja
6+
1
274 m²
Rue Suard, Besançon

spalnica6+
površina274 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

BESANCON - BOUCLE - SAINT JEAN - APPARTEMENT DANS HOTEL PARTICULIER DE 274M²
EXCEPTIONNEL !
Votre agence OFFICE IMMOBILIER vous propose ce sublime app...

Ostalo
Starost oglasa: 89 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Rue Suard, Besançon
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

OFFICE IMMOBILIER

Podobni oglasi