SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
69 500 €
(1 695 € / m²)
Prodaja
2
1
41 m²
Rue Mounet Sully, Bergerac

spalnica2
površina41 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Fanny Rahmé vous propose: **T2 rénové en hyper centre de Bergerac – Lumineux et prêt à vivre**Situé en plein cOEur de Bergerac, à deux pa...

Ostalo
Starost oglasa: 73 dni
Posodobljeno: 73 dni

Lokacija

Rue Mounet Sully, Bergerac
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi