SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
68 000 €
(2 720 € / m²)
Prodaja
2
1
25 m²
Route de Thonon, Bellevaux

spalnica2
površina25 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Sur la commune de Bellevaux - Les Mouilles - Appartement T2 au rez de chaussée +1 d'une surface loi carrez de 25,66 m2 comprenant : une entrée coin mo...

Električno
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Route de Thonon, Bellevaux
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Vallée Verte Immobilier - Habère-lullin

Podobni oglasi