SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
834 000 €
(8 598 € / m²)
Prodaja
4
1
97 m²
Chemin Romain, Beausoleil

spalnica4
površina97 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaDa

Opis

Helle Vierzimmerwohnung von 98 m² im 4. Stock, derzeit im Bau, mit 15 m² Terrasse, herrlichem Meerblick und privatem Stellplatz, in einer modernen und...

Ostalo
Starost oglasa: 93 dni
Posodobljeno: 76 dni

Lokacija

Chemin Romain, Beausoleil
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Italgest Real Estate France

Podobni oglasi