SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
745 000 €
(4 209 € / m²)
Prodaja
6+
1
177 m²
Ruelle Berthet, Beaune

spalnica6+
površina177 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Discover this beautiful apartment in a character building on a sought-after street in downtown Beaune. On the second (and last) floor of a small condo...

Ostalo
Starost oglasa: 491 dni
Posodobljeno: 491 dni

Lokacija

Ruelle Berthet, Beaune
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

MEURSAULT IMMOBILIER

Podobni oglasi