SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
690 000 €
(13 019 € / m²)
Prodaja
2
1
53 m²
Rue du Marché, Beaulieu-sur-Mer

spalnica2
površina53 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Our agency, ALP, offers for sale a 54 sq m (581 sq ft) 2-room apartment in need of renovation, located on the top floor of a residence in the heart of...

Ostalo
Starost oglasa: 36 dni
Posodobljeno: 36 dni

Lokacija

Rue du Marché, Beaulieu-sur-Mer
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

AZUR LUXE PROPERTIES

Podobni oglasi