SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
787 500 €
(6 105 € / m²)
Prodaja
4
1
129 m²
Chemin de Mousserolles, Bayonne

spalnica4
površina129 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

In a beautifully maintained building located on a high floor, a splendid charming apartment consisting of: a spacious living room/kitchen equipped and...

Ostalo
Starost oglasa: 14 dni
Posodobljeno: 14 dni

Lokacija

Chemin de Mousserolles, Bayonne
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

CARRE OUEST

Podobni oglasi