SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
199 500 €
(1 750 € / m²)
Prodaja
5
2+
114 m²
Rue du Moulin, Bavans

spalnica5
površina114 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

APPARTEMENT NEUF 114 M²
Superbe appartement en duplex de 114 m² habitables, situé dans une impasse, en cours d'achèvement, dans un immeuble rénové de...

Parametri

Ustvarjeno z AI

Ločeni wcOdprt bivalni prostorKuhinjski aparatiPo prenoviLeseni pod

Ostalo
Starost oglasa: 75 dni
Posodobljeno: 75 dni

Lokacija

Rue du Moulin, Bavans
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

La Compagnie des Agents

Podobni oglasi