SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
229 950 €
(2 770 € / m²)
Prodaja
4
1
83 m²
Rue Reiber, Barr

spalnica4
površina83 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

EXCLUSIVITESitué au pied des vignes dans la commune de BARR, nous proposons aujourd'hui à la vente un appartement 4 pièces de 83,93 m2 CARREZ au 1er é...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Rue Reiber, Barr
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

4% IMMOBILIER SELESTAT

Podobni oglasi