SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
178 200 €
(2 314 € / m²)
Prodaja
3
1
77 m²
Rue Reiber, Barr

spalnica3
površina77 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Venez découvrir en exclusivité chez SORGEL Immobilier ce bel appartement 3 pièces d’environ 69,29 m2 habitables (77,54 m2 au sol), situé au 5ème et de...

Plinsko ogrevanje
Starost oglasa: 81 dni
Posodobljeno: 73 dni

Lokacija

Rue Reiber, Barr
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Sorgel Immobilier

Podobni oglasi