SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
230 000 €
(1 162 € / m²)
Prodaja
6+
1
198 m²
Rue Paul Béranger, Barcelonnette

spalnica6+
površina198 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Situé en plein centre de Barcelonnette, au cœur d'une rue piétonne très fréquentée, cet appartement de 7 pièces développe environ 198 m2 sur plusieurs...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Rue Paul Béranger, Barcelonnette
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ZEFIR IMMOBILIER

Podobni oglasi