SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
329 000 €
(4 273 € / m²)
Prodaja
3
1
77 m²
Rue du Poirier au Large, Bailly

spalnica3
površina77 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Marie Chanal vous propose: À Bailly (78870), découvrez cet appartement de 3 pièces et 77 m², avec Box, Cave et Parking extérieur, idéal p...

Ostalo
Starost oglasa: 17 dni
Posodobljeno: 17 dni

Lokacija

Rue du Poirier au Large, Bailly
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi